نحوه ی ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان در بیمه آسیا

بیمه شدگان در انتخاب هر یک از بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور آزاد هستند. لیکن بیمه آسیا به منظور ارائه خدمات شایسته و کاهش هزینه های درمانی بیمه شدگان، با بیش از ۱۰۰۰ مرکز درمانی، اعم از بیمارستانی، تشخیصی درمانی پاراکلینیکی، جراحی محدود و … معتبر در سراسر کشور قرارداد همکاری منعقد نموده است. لازم به ذکر است هزینه های بیمارستانی بیمه شدگانی که به علت فقدان امکانات لازم و با تایید بیمه گر، به خارج از کشور عزیمت می نمایند، براساس ضوابط بیمه نامه قابل پرداخت می باشد.

    موارد تحت پوشش در این بیمه نامه عبارت است از:

  1. استفاده از خدمات مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد بیمه آسیا:
    بیمه شده ضمن مراجعه به هر یک از شعب شرکت بیمه آسیا در تهران و شهرستان ها و یا واحدهای صدور منتخب، با ارائه مدارک مربوطه نسبت به دریافت معرفینامه و ارائه آن به مرکز درمانی مورد نظر اقدام می نماید.
  2. استفاده از خدمات مراکز درمانی و بیمارستان های غیر طرف قرارداد بیمه آسیا:
    در این صورت بیمه شده پس از پرداخت هزینه ها و تسویه حساب با مرکز درمانی موردنظر و تحویل اصل مدارک به بیمه گر اول، رونوشت برابر با اصل مدارک را به همراه چک دریافت شده از بیمه گر اول به بیمه آسیا ارائه نموده ، بیمه آسیا مابه التفاوت هزینه ها را براساس تعرفه مراکز درمانی هم درجه ی طرف قرارداد و نیز با در نظر گرفتن تعهدات بیمه نامه به بیمه شده پرداخت می نماید.

علی عصاره

اینجانب علی عصاره موسس نمایندگی بیمه آسیا(2159) کارشناس ارشد شیمی متولد 1355 متولد دزفول ساکن کرج فعالیت بیمه ای خود را از سال 1378 شروع کردم و با پشت سرگذاشتن دوره های آموزشی مختلف بیمه ای و مارکتینگ در حال حاضر با داشتن چهار دفتر بیمه و حدود 16 نفر کارشناس متخصص در کلیه رشته های بیمه ای بصورت حرفه ای مشغول به خدمت رسانی به بیمه گذاران می باشیم .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×